Nano powłoka hydrofobowa do łodzi i jachtów

powłoka hydrofobowa do łodzi

Nano powłoka hydrofobowa do łodzi i jachtów – coś, w co warto zainwestować skoro już wcześniej zainwestowało się w nie tanią łądź czy jacht. Impregnat to powierzchni łodzi i jachtów nie tylko zapewni łatwiejsze utrzymanie ich w czystości, ale będzie też stanowił swoiste zabezpieczenie przed pojawianiem się niezbyt mile widzianych gości – glonów. 

Nano powłoka hydrofobowa do łodzi i jachtów – gdzie kupić?

Na rynku dostępne są dedykowane impregnaty do jachtów i łodzi, jak również nano powłoki, których można użyć właśnie w tym konkretnym celu.  Niejednokrotnie nie posiadają na opakowaniach opisu, któryby takie zastosowanie sugerował. Nano powłokę do jachtów i łodzi bez problemu wyszukamy przez internet, nie tylko wpisując w google frazę „powłoka hydrofobowa do łodzi i jachtów”, ale też inne, bardziej ogólne zapytania, takie jak „impregnat hydrofobowy”, „nano powłoka”, czy „powłoka hydrofobowa” właśnie.

W razie wątpliowości, możemy przecież dopytać sprzedającego, czy zastosowanie powłoki hydrofobowej do łodzi lub jachtu jest także zgodne z przeznaczeniem produktu, czy nie wystąpią jakieś nieprzewidziane okoliczności w związku z jej użyciem w taki sposób.

 

Chcesz zabezpieczyć kadłub łodzi, jachtu, a nawet wielkiego statku? Skontaktuj się z nami.

<<<Napisz do nas TU >>>

 

 

Powłoka hydrofobowa do łodzi i jachtów – zastosowania 

A jak użyć nano powłoki do zabeczpieczenia łodzi i jachtów? Zastosowania są co najmniej dwa. Pierwsze, w celu zabezpieczenia przed wodą, opadami, wilgocią elementów kadłuba narażonych na ich oddziaływanie. Drugie, to pokrycie powłoką hydrofobową szyb, okien jachtu czy łodzi. Dzięki temu w trakcie deszczu, woda będzie spływała po powierzchni szyby znaczenie szybciej przez co widoczność będzie zdecydowanie lepsza, a jak wiemy ma to ogromne znaczenie nie tylko z punktu wiedzenia estetytki, ale też bezpieczeństwa. Niebezpieczeństwo łatwiej „wypatrzymy” przez oczyszczoną z wody i nacieków szybę.

A co z elementami łodzi i jachtów, które znajdują się pod powierzchnią wody?

Otóż w tej kwestii sprawa jest dość oczywista. Nie ma innej możliwości, żeby się tego dowiedzieć jak zapytanie o to samego producenta. Zadając pytanie, na pewno będziemy musieli poinformować go po jakich zbiornikach zamierzamy pływać. Czy słodkowodnych, czy słonowodnych, gdyż na pewno będzie to miało wpływ na długowieczność, a przede wszystkim skuteczność danej nano powłoki hydrofobowej użytej do zaimpregnowania jachtu czy łodzi.

powłoka hydrofobowa do łodzi