Farba hydrofobowa do mostów

Powłoka hydrofobowa do mostów

Nano powłoka (niekiedy pisane też jako „nanopowłoka”) inaczej farba hydrofobowa, może, a nawet powinna być używana do zabezpieczenia nowo wybudowanych, czy świeżo wyremontowanych mostów. Gdy w grę wchodzą publiczne pieniądze, warto zadbać, by inwestycja była trwała i „chroniona”– nie tylko 12 czy 24 miesiące po jej oddaniu.

Nano powłoka – farba hydrofobowa do mostów. Do czego jest potrzebna?

Jakie firmy powinny rozważyć stosowanie farb hydrofobowych, nano powłok do wykończenia zlecanych im inwestycji? To profesjonalne firmy budowlane, przedsiębiorstwa, które obsługują projekty infrastrukturalne, budują drogi, mosty, infrastrukturę, słupy, wszelkie elementy z metalu oraz betonu (liny, poręcze, kratki itp.). Innymi słowy, takie elementy konstrukcyjne, które znajdują się na świeżym powietrzu i są narażone na wpływ czynników atmosferycznych – wody, pary wodnej, opadów atmosferycznych itp. Choć powłoka hydrofobowa często jest niewidzialna (bowiem z definicji już, naniesiona na daną powierzchnię jest tak cienka, że niemożliwe jest jej dostrzeżenie, używanie jej wydłuża „żywotność” pokrytych taką farbą hydrofobową obiektów, przedmiotów i umożliwia ich dłuższą eksploatację. A któremu wykonawcy nie zależy na tym by jego dzieła – realizacje były postrzegane jako trwałe, solidnie wykonane – dalekie od „fuszerki”. To dla takich firm powłoki hydrofobowe to naprawdę pomocne rozwiązanie.

Powłoki hydrofobowe do przetargów

Jeśli projekt, jaki prowadzisz, wymaga zastosowania powłok hydrofobowych, możesz oszacować ich koszt kontaktując się z nami. Nie ma jednego prostego cennika, bo po pierwsze ceny jednostkowe zawsze są niższe przy zakupie hurtowych ilości (a w tej branży mogą to być ilości ogromne). Po drugie, skład takiej nanopowłoki można przygotować „na miarę”, wg określonych parametrów, oczekiwań, a te mogą się różnic w zależności od treści zlecenia, czy wymagań postawionych w postępowaniu przetargowym.