o Nanoleader.pl

nanoleader.pl logo

Nanoleader.pl  – lider informacji o nano powłokach hydrofobowych i hydrofobizacji

Misja

NanoLeader.pl – naszą misją jest dostarczenie informacji na temat powłok hydrofobowych, hydrofobizacji, nano powłok.  Stałe dostarczanie wiedzy każdemu, kto chce uzyskać przeliczalne na pieniądze i czas korzyści oraz długofalowe oszczędności.

Przeglądając strony poświęcone podobnej tematyce zauważyliśmy, że można podzielić je na dwie grupy:

– pierwsza grupa to producenci, dystrybutorzy i sklepy oferujący i próbujący przekonać nas do zakupu i wyboru ich produktów. Takie podmioty, by wywołać profesjonalne wrażenie w swoim sprzedażowym żargonie używają masy pojęć niezrozumiałych i nieprzyswajalnych dla potencjalnych klientów.

– druga grupa to strony tworzone i należące do ośrodków naukowych, naukowców, pasjonatów, na których treści są jeszcze trudniejsze do zrozumienia dla osób, które na początek potrzebują podstawowych informacji i solidnego, ale jednak wprowadzenia.

Chcemy być portalem, od którego użytkownik rozważający zakup i stosowanie preparatów hydrofobowych zacznie zgłębianie swojej wiedzy w celu dokonania najbardziej optymalnego wyboru.

nanoleader domeny

Nazwa

Nazwa NanoLeader pochodzi od połączenia dwóch wyrażeń- Nano i Lider. Zapamiętaj:  nano+lider to my.

Nano to jednostka miary, mikroskopijnych wielkości  niewidocznych dla ludzkiego oka.

Lider – w języku angielskim „Leader” – gdyż w najbliższych tygodniach ruszymy z międzynarodową wersją naszej strony (NanoLeader.eu)

Komu rekomendujemy korzystanie z naszych stron

Osobom indywidualnym. Znajdą tu wiele przykładów na to jak jednorazowa inwestycja w zakup produktu z dziedziny nanotechnoligii ułatwi im codzienne życie, poprawi komfort a często zagwarantuje większe bezpieczeństwo i komfort (także psychiczny) na co dzień.

Instytucjom publicznym,  organizacjom, przedstawicielom branży przemysłowej, budowlanej i medycznej. To dla nich zapoznanie się z tematyką powłok hydrofobowych i ich stopniowe wdrażanie oznaczać będzie największe korzyści: konkurencyjność, oszczędności, innowacyjność, często także rozgłos i gwarancje prawidłowo zainwestowanych pieniędzy.

Jak podzieliliśmy wiadomości

Wszelkie informacje zawarte na stronie zostały przemyślane i pogrupowane w autorski, przejrzysty i logiczny sposób.

Zakładka WIEDZA – to dział, w którym znajdziecie zagadnienia najczęściej poszukiwane przez osoby potrzebujące w szybki, usystematyzowany sposób zapoznać się z podstawową wiedzą na temat powłok hydrofobowych, nano powłok, hydrofobizacji, nanotechnologii itp.

Zakładka ZASTOSOWANIA – czyli przykłady praktycznych zastosowań nanotechnologii, powłok hydrofobowych w życiu codziennym, przemyśle, działalności gospodarczej, dziedzinie utrzymania czystości, bezpieczeństwa, poprawienia wydajności, zwiększenia oszczędności, estetyki i wielu innych.

Zakładka SŁOWNIK – po zapoznaniu się krótkimi i przystępnymi opisami pojęć takich jak nanotechnologie, nano warstwy, nano powłoki, hydrofobizacja, powłoki hydrofobowe i inne, będziecie przygotowani do wertowania innych stron w Internecie, np. producentów czy sklepów internetowych oferujących nano produkty.

Zakładka VIDEO – to artykuły zawierające filmy instruktażowe, produktowe, informacyjne z dziedziny nanopowłok, nanotechnologii, nano warstw, hydrofobizacji itp.

Zakładka PYTANIA I ODPOWIEDZI – tu będziemy z czasem zamieszczać pytania związane z tematyką naszej strony najczęściej pojawiające się na forach, komentarza i różnorodnych publikacjach.

 

Życzymy owocnego czytania,

Zespół NanoLeader.pl